← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення у дівчаток

Причини виділень у дівчаток

Причини виділень у дівчатокВиділення у дівчаток з піхви є приводом для консультації у дитячого гінеколога. У жінок виділення з піхви в нормі з'являється завдяки впливу гормону естрогену. У дівчаток же причиною є інфекційні збудники, які активуються при зниженні імунітету (нерідко під час і після бактеріальних і вірусних респіраторних захворювань), з-за неправильного підмивання. Мами повинні розуміти, що виділення у жінок і у дівчаток - явища різного характеру. Умовно-патогенних збудників нерідко маленькі дівчатка самі переносять з прямої кишки в області статевих губ і піхви.

Інфекція розвивається дуже швидко-за особливостей дитячої статевої сфери - у дівчаток в мікрофлорі піхви відсутні молочнокислі бактерії - головні жіночі захисники. До 8 років приблизно мікрофлора піхви не захищена. Ближче до того часу, коли з'являються менструації у дівчаток (до 11-15 років, у середньому), вульвовагініти (саме так називаються запальні процеси в області статевих губ і піхви) стають рідкісним явищем, якщо не має місце безконтрольний прийом антибіотиків, випадкові незахищені статеві зв'язки і дотримується адекватна інтимна гігієна. Зазвичай поява перших місячних передують білі виділення у дівчаток без запаху, не викликають дискомфорт.

Для постановки діагнозу треба звернутися до дитячого гінеколога і здати мазки. Будьте готові до того, що лікар поцікавиться анамнезом дівчинки. Дуже важливо згадати наявні хронічні захворювання, так як саме вони можуть бути провокаторами вульвовагініту. За результатами аналізів, якщо буде виявлено хвороботворний збудник, буде призначено специфічне лікування.

В якості довідкової інформації наведемо кілька причин вульвовагинитов.

1. Бактеріальний вульвовагініт. Його симптоми: гіперемія слизових оболонок статевих органів, рясні жовті виділення у дівчаток, гнойничковое запалення шкіри навколо статевих губ. Провокує захворювання кокова флора.

2. Вульвовагініт, провокований энтеробиозом. Ентеробіоз - в народі глисти. Дуже поширений паразит серед дівчаток дошкільного віку, які відвідують дитячі садки, а також у молодших школярок. Гострики заносять всередину піхви хвороботворних збудників з кишечника - кишкову паличку і ентерокок. Симптоми ті ж, що при бактеріальному вагініті, плюс досить сильні болі по ночах, гіперемія навколо анального отвору і свербіж. Діагноз ставиться досить просто за допомогою мазка з піхви і аналізу калу на яйця глист.

3. Чужорідне тіло. Маленькі, та і не тільки маленькі, дівчатка можуть ненароком вводити в піхву сторонні предмети. Нитки, туалетний папір, кульки та ін Батькам ж про це зазвичай не говорять або просто забувають. В результаті пошкодження стінок піхви, шийки матки, а також запального процесу можуть з'являтися гнійні, кров'янисті і коричневі виділення у дівчаток, виникає сильний біль. При такій симптоматиці потрібно терміново звернутися до гінеколога, який витягне сторонній предмет з піхви.

4. Ексудативний діатез. Це хронічне захворювання може провокувати сухість слизових оболонок і гіперемію вульви.

5. Гриби Кандида. Симптоми - білі творожистие виділення, свербіж, гіперемія слизових оболонок. Нерідко виникають виділення у новонароджених дівчаток і у зовсім юних дівчат. Причиною може стати тривала антибактеріальна терапія, зниження імунітету. Нерідко кандидоз виникає на тлі трихомоніазу, хламідіозу, герпесу.

Виділення у дівчаток 12 років і старше, після настання менархе, можуть мати алергічний характер, тобто виникати як реакція на ароматичні речовини, які додаються в гігієнічні прокладки, мило і т. д.

6. Трихомонади. Зараження трихомоніазом відбувається переважно побутовим шляхом, іноді діти заражаються при пологах. Симптоми захворювання - зелені виділення у дівчаток, рясні, пінисті. На тлі трихомоніазу нерідко виникає уретрит - дівчаткам боляче мочитися, уретра виглядає запаленої.

Якщо ви помітили у своєї дочки незвичайні виділення, турбують вони її чи ні - краще зверніться до лікаря, що спеціалізується саме на дитячої гінекології.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua