← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення в середині циклу

Виділення в середині менструального циклу

Кров'янисті виділення в середині циклуВиділення в середині циклу трапляються періодично у більшості жінок. Зазвичай це ледве помітна мазанина, але іноді трапляються і справжні кровотечі, які вимагають термінової медичної допомоги. Розглянемо кілька можливих причин мазні поза нормального терміну.

Початок вагітності

Мажучі виділення в середині циклу у жінки, яка живе статевим життям, можуть означати початок вагітності. В той час, коли всі тести ще негативні, матка не збільшена, на УЗД плідного яйця не видно, і ХГЛ на нулі (або майже на нулі), вже з'являється ця ознака.

Кров'яні виділення в середині циклу в мінімальній кількості можуть з'являтися з-за імплантації заплідненої яйцеклітини в порожнину матки. Звичайно виділяється декілька крапель крові.

Патологія ендометрію

Будь-гінеколог, почувши скарги на регулярні міжменструальні виділення або тривалі менструації, в першу чергу, запідозрить патологію ендометрія. До неї належать такі захворювання.

1. Хронічний ендометрит. Він майже завжди є наслідком гострого. Причини ендометриту можуть бути різноманітні, нерідко він виникає як ускладнення після вискоблювання порожнини матки або аборту, після кесарева розтину і т. д. Для постановки діагнозу виконується УЗД матки і гістероскопія.

2. Поліпи ендометрія. Причини їх виникнення ті ж. Симптоми дуже схожі з ендометріозом. Діагноз ставиться на основі УЗД, гістероскопія та гістології зіскрібка ендометрія. Лікування - хірургічне втручання під назвою «поліпектомія», потім зазвичай призначаються КОК для нормалізації гормонального фону. Поліп ендометрію вважається одним з окремих випадків гіперплазії. Ще раз повторимося, що операція з подальшою гистологией отриманого матеріалу обов'язкові, оскільки за поліпом може ховатися рак ендометрія.

3. Ендометріоз або його різновид - аденоміоз. Захворювання дуже поширене серед молодих жінок (25-30 років). Лікується гормональними препаратами. Коричневі виділення в середині циклу - це далеко не єдине «незручність». Жінку, яка страждає ендометріозом, часто мучать тазові болі.

Пухлина матки

Не менш небезпечні новоутворення матки. У багатьох молодих жінок репродуктивного віку в порожнині матки утворюється доброякісна пухлина - міома. Вона росте дуже повільно, не перероджується. Оперативне втручання з цієї причини проводиться вкрай рідко, тільки якщо є супутні патології. З настанням менопаузи міома перестає рости і може навіть дещо зменшуватися в розмірах. Ефективного лікування, окрім хірургічного, міоми немає. Грізне ускладнення міоми - рясні кров'янисті виділення в середині циклу є приводом до проведення лікування. Але знову-таки лікування полягає тільки в швидкій зупинці кровотечі. Знизити ймовірність міжменструальних кровотеч і зменшити крововтрати при менструаціях може вийти при використанні гормональної контрацепції.

Не забувайте, що пухлини матки бувають і злоякісні. Тому, при наявності новоутворень потрібно регулярно відвідувати лікаря.

Патології шийки матки

Невеликі кров'янисті виділення можуть бути після УЗД, проведеного вагінальним датчиком, після гінекологічних процедур (наприклад, кольпоскопії) і навіть просто огляду на кріслі. Легко травмирующейся стає слизова і піхви і шийки матки в період менопаузи, а також навіть у зовсім молодих жінок, які приймають комбіновані оральні контрацептиви.

Нерідко виникають кров'янисті виділення після статевого акту при наявності ектопії або ерозії шийки матки. Дана патологія потребує в обов'язковому лікарському контролі, а в запущених ситуаціях - в серйозному лікуванні.

Контрацепція

Коричневі і кров'янисті виділення в середині циклу - це нормальне явище, якщо жінка менше 3 місяці приймає оральні контрацептиви. Виділення не сильні і зазвичай не доставляють сильний дискомфорт, проходять самостійно.

Ще частіше міжменструальні кровотечі виникають після прийому препаратів екстреної контрацепції.

Мажучі виділення - це, можна сказати, норма для жінок, предохраняющихся від небажаної вагітності внутрішньоматковими спіралями.

Це частина причин появи крові з статевих органів, не пов'язаного з менструацією. Якщо у вас є схожі симптоми і проблеми - обов'язково пройдіть обстеження.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua