← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення під час овуляції

Виділення під час овуляції: норма і патологія

Які виділення під час овуляціїВиділення під час овуляції можуть мати різний характер. Зазвичай вони слизові, прозорі, і можуть розтягуватися на довжину до 5-7 сантиметрів. Такі виділення - ідеальне середовище для того, щоб сперматозоїди вижили в ній, і більшість з них успішно дісталася до фаллопієвих труб, щоб зробити запліднення.

Зазвичай цервікальна слиз жінки має підвищену кислотність. Такий склад внутрішньопіхвового секрету є захистом від інфекцій. Однак разом з вірусами і бактеріями в ній гине і велика частина сперматозоїдів. Але виділення під час овуляції мають інший склад і більш в'язку консистенцію, яка забезпечує велику рухливість сперматозоїдів, допомагаючи швидше просуватися у фаллопієві труби. Найчастіше виділення починаються за 2-3 дні до періоду, який найбільш сприятливий для зачаття дитини. Це своєрідний сигнал жінці до того, що її організм скоро зможе зачати. Проте орієнтуватися лише на наявність виділень - не найкращий метод прогнозування овуляції. Деякі жінки не помічають зміни белей.

Чи можуть при овуляції бути кров'янисті виділення?

Певна кількість жінок зауважує кілька крапель крові на щоденній прокладці приблизно в середині циклу. Якщо виключені які-небудь захворювання (міома, ерозія, ектопія, поліпи і т. д), то наявність крові може свідчити про те, що сприятливий для зачаття період в самому розпалі. Під час овуляції кров'янисті виділення можуть бути з-за того, що капсула домінантного фолікула розривається, випускаючи яйцеклітини в черевну порожнину. Величина такого розриву всього кілька міліметрів, тому у більшості жінок не виділяється крапельок крові. Проте в деяких випадках дуже мізерні кров'яні виділення мають місце, іноді вони з'являються у вигляді коричневих ниток з цервікального слизу.

У будь-якому випадку, перш, ніж бути впевненою в тому, що причиною кров'янистих виділень стала саме овуляція, необхідно відвідати кабінет УЗД і лікаря-гінеколога. І, тим більше, не можна зараховувати до овуляційним кровотеч рясні виділення крові, або нерясні, але тривають понад 2-3 днів.

На питання про те, які виділення під час овуляції можуть бути, вам відповість гінеколог, який також розповість про необхідні заходи гігієни в даний період. В цілому, вони не відрізняються від рекомендованих в інші дні. Якщо спостерігаються незначні білі виділення під час овуляції, то гігієну можна дотримуватися в колишніх обсягах. І, навпаки, при рясних виділеннях, або цервікального слизу з кров'яними включеннями, необхідно підмивати статеві органи і змінювати гігієнічні щоденні прокладки не менше 2 разів на день. «Застарілі» виділення легко можуть стати розсадником бактерій, лікування від яких доводиться часто проводити лише за допомогою курсу антибіотиків.

Найчастіше виділення після овуляції стають більш рясними, ніж в першій фазі циклу. А ось їх консистенція істотно змінюється: з прозорих і в'язких вони стають густими і білими. Такі зміни відбуваються завдяки дії гормону другої фази циклу - прогестерону, який відповідає за збереження вагітності. Вони можуть поступово збільшуватися і, потім, припинятися безпосередньо перед початком менструації.

Слід знати, що навіть наявність в'язких і прозорих виділень не є точним показником того, що овуляція відбувається, так само як і їх відсутність. Точно визначити наявність овуляцій зможе тільки процедура фолликулометрии, яка проводиться 3-4 рази за менструальний цикл.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua