← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Жіноче безпліддя

Безпліддя у жінок: причини і лікування

Причини, лікування жіночого безпліддяЖіноче безпліддя - величезна проблема багатьох сімей. Але якщо раніше з відсутністю дітей самі лікарі пропонували просто змиритися, то сучасна медицина пропонує ефективне лікування практично будь-якої причини, захворювання, що викликало неможливість завагітніти. Нагадаємо, що діагноз безпліддя може бути порушено не раніше закінчення 12 місяців регулярного статевого життя без застосування засобів контрацепції.

Всі причини жіночого безпліддя можна умовно розділити на ті, що викликають відсутність овуляції і призводять до непрохідності маткових труб. Хоча нерідко перший і другий тип діагностуються у одній безплідної жінки. Щоб зрозуміти, як діяти далі, лікар призначає жінці пройти повне обстеження. Зазвичай це гінекологічний огляд зі взяттям мазків на флору, онкоцитологію, інфекції, що передаються статевим шляхом, кольпоскопія при необхідності, УЗД матки і яєчників, аналізи на гормони. Прохідність маткових труб перевіряють одним з трьох методів: лапароскопія, метросальпінгографія, трансвагинальная лапароскопія і при виявленні в ході обстеження спайок - відразу їх видаляють. Це лікувально-діагностичні процедури. При повній непрохідності маткових труб зачати можна тільки за допомогою ЕКЗ.

Ановуляторное жіноче безпліддя лікування може зажадати тривале. Спочатку лікар радить здати аналізи на гормони і особливу увагу приділяє аналізу на ФСГ, за допомогою нього можна сказати напевно пов'язано безпліддя з близькістю менопаузи, передчасним виснаженням яєчників. Якщо є сенс - призначається стимуляція овуляції і фолікулометрія - УЗД обстеження, яке виконується виключно з метою відстеження овуляції. Якщо рівень ФСГ в нормі, маткові труби прохідні, можна обійтися «легкою артилерією» - прийомом оральних контрацептивів, до прикладу. Призначаються таблетки на кілька місяців, після чого робиться перерва і жінка в цей перерву зазвичай легко вагітніє, так як відразу після закінчення прийому КОК ймовірність овуляції збільшується. А іноді безпліддя у жінок лікується ще простіше - відстеженням овуляції. З допомогою фолликулометрии, з допомогою тестів і вимірювання базальної температури вираховуються дні, сприятливі для зачаття. Звичайно, безпосередньо до лікування безпліддя це відношення не має, але в легких випадках може істотно збільшити ймовірність настання вагітності.

При важких ендокринологічних проблеми, в результаті яких овуляція відсутня, спільно з гінекологом лікування пацієнтки проводить лікар-ендокринолог.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua