← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Жіночий календар місячних

Призначення та кілька способів використання жіночого календаря місячних

жіночий календар місячнихЖіночий календар місячних необхідний дамам для різних цілей, починаючи від стеження за здоров'ям внутрішніх статевих органів і закінчуючи плануванням статі дитини. Саме за допомогою календарика гінеколог виставляє строк вагітності і дату пологів, може припускати порушення гормонального фону і т. д. Але давайте про все по порядку.

Про менструальному циклі і календарі

Жіночий календар місячних онлайн нагоді як підліткам, так і жінкам старшого віку. Загалом, всім представницям прекрасної статі, у яких бувають менструації. Перші місячні починаються у дівчаток віком 11-16 років (зазвичай) і тривають протягом усього репродуктивного періоду життя, до настання менопаузи. А це відбувається, найчастіше, в 45-55 років, але іноді і в більш ранні терміни.

Відсутні місячні в молодому і середньому віці можуть з-за важких захворювань, прийому деяких лікарських засобів і встановлення внутрішньоматкової системи Мірена (в цьому випадку менструації можуть стати дуже мізерними або взагалі пропасти на час знаходження спіралі в матці). Крім того, не буває менструацій в період виношування дитини, а у багатьох жінок та у період лактації (особливо у перші місяці, коли годування дуже часті і регулярні). Пропадають місячні у жінок з низькою масою тіла (це вже патологія). Все це називається вторинною аменореєю.

Допомагає жіночий календар місячних безкоштовно визначити у себе порушення менструального циклу. У багатьох жінок з різних причин відбуваються затримки менструації. Причиною може стати стресова ситуація, хвороба, гормональний збій і інше. Дуже важливо не пропустити початок затримки і якщо вона триває більше 2 тижнів, звернутися до лікаря. Якщо ж плюс до цього спостерігаються ще і які-небудь патологічні ознаки і нездужання, то ще раніше.

Отже, як же використовувати жіночий календар місячних онлайн? Все що від вас потрібно - це вірно вибрати дату початку менструації і обов'язково правильно прописати середню тривалість менструального циклу. Так як якщо менструації не регулярні, то і складений програмою графік буде не дуже достовірним (що стосується визначення дня овуляції, небезпечних і безпечних днів тощо ). Календар розрахує ваш менструальний цикл на стільки місяців - на скільки забажаєте, а точніше - вкажете. Різними кольорами програма розмежує дні передбачуваного початку місячних, безпечні дні, а також дні, коли найбільш ймовірно зачаття, включаючи дату овуляції (вона буде виділена помаранчевим кольором). Давайте розглянемо докладніше, для яких цілей можна використовувати отримані дані.

Способи використання менструального календаря

1. Взяти з собою на консультацію до гінеколога. Це перший варіант, який приходить в голову. Гінекологи завжди цікавляться датами останніх місячних, регулярністю кровотеч, тривалістю, рівнем крововтрати. Ось тут і стане в нагоді жіночий календар місячних в роздрукованому вигляді.

2. Прискорити настання вагітності. Все дуже просто - необхідно у дні, зазначені оранжевим і зеленим кольорами, не утримуватися від статевих відносин. З високою часткою ймовірності зачаття відбудеться. Але навіть, якщо з першого разу не вийшло - не біда! Ймовірно, овуляції у цьому циклі просто не було. Таке теж буває. Визначити сталася овуляція чи ні можна також методом вимірювання базальної температури, за допомогою ультразвукового дослідження або спеціальних тестів.

3. Оберігатися від вагітності. Відразу уточнимо, що даний спосіб вважається малоефективним, приблизно таким же, як і перерваний статевий акт. Для того, щоб використовувати календарний метод оберігання від вагітності, слід вміти точно визначати овуляцію самостійно, жіночий календар місячних онлайн тут, звичайно, помічник, але не незамінний. Ті ж тести на овуляцію і УЗД набагато точніше дадуть знати про небезпечний день. Календарик вкаже той діапазон, проміжок часу, коли краще утриматися від статевих відносин. Дуже добре календарний метод комбінувати із застосуванням інших протизаплідних засобів, наприклад, сперміцидів.

4. Підрахунок терміну вагітності і дати пологів. Перше, що цікавить гінеколога, коли до нього приходить на прийом нова пацієнтка, це перший день останніх місячних. Саме виходячи з цієї дати і встановлюється акушерський термін вагітності. Використовується формула Негеле: від першого дня останніх місячних віднімається три місяці і додається сім днів. Хочеться сказати, що ця формула працює лише в випадку з 28-30-денним циклом. Ну а, знаючи акушерський термін, не складе праці обчислити дату пологів, враховуючи те, що виношування дитини триває 40 тижнів або 10 місячних місяців (у місячному місяці 28 днів). Жіночий календар місячних допоможе не забути про те, коли почалися останні місячні і побачити приблизну дату зачаття - це також може бути важливо при підрахунку дати пологів.

5. Планування статі дитини. Існує величезна кількість способів зачати дитину бажаної статі, хоча наука і ставиться до цього вельми скептично. Є версія, що стать дитини залежить від часу його зачаття. Так, якщо дитина була зачата точно в день виходу яйцеклітини з яєчника, то з великою часткою ймовірності народиться хлопчик, якщо статевий акт відбувся трохи раніше овуляції, то народиться дівчинка. Вся справа в тому, що нібито сперматозоїди, носії Y хромосоми (хлопчики), дуже рухливі і швидкі, але дуже швидко гинуть в жіночих статевих органах, а тому, якщо ви хочете хлопчика, то повинні створити всі умови для того, щоб запліднення відбулося якомога швидше. Якщо ж ви мрієте про дочку, то бажано навпаки виявити статеву активність протягом 2-3 днів до овуляції. Сперматозоїди жіночого початку зберігають життєздатність протягом кількох діб. Теорія цікава, але знову-таки наукою не доведена. Якщо ви вирішили поекспериментувати, використовуйте наш жіночий календар місячних безкоштовно для наочного уявлення про дні овуляції і плануванні статі, відповідно.

Вдалого і нескладного вам планування вагітності!

ЖІНОЧИЙ КАЛЕНДАР МІСЯЧНИХ дозволяє в режимі онлайн розрахувати дні настання місячних безкоштовно:Вкажіть перший день останньої менструації:

Кількість: Місяць: Рік:

Тривалість менструального циклу: днів


Скільки розраховувати: циклів

Жіночий календар

Жіночий календар онлайн


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua