← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Жіночий календар

Як користуватися жіночим календарем?

жіночий календарЖіночий календар - це нескладна для розуміння онлайн-програма, яка допомагає жінкам стежити за своїм менструальним циклом: визначати найбільш ймовірні дні зачаття дитини, безпечні дні в цьому плані, дні можливого початку наступних місячних, майбутні мами за допомогою програми можуть з досить високою часткою вірогідності визначити дату, коли відбулося запліднення яйцеклітини сперматозоїдом і, відповідно, розрахувати приблизну дату майбутніх пологів.

Жіночий календар зачаття дозволяє розрахувати дні овуляції відразу на кілька циклів вперед. Для цього достатньо правильно вказати середню тривалість свого циклу (беріть в розрахунок не менше 6 місяців) і перший день останнього менструального кровотечі. Але овуляція не завжди доводиться точно на середину циклу, а тому, програма показує як ймовірні для зачаття ще кілька днів до і після ймовірної овуляції. У багатьох пар не виходить завагітніти протягом декількох місяців саме з-за того, що їх статева активність ніяк не збігається з ритмом жіночої репродуктивної системи. Використовуючи жіночий календар онлайн, у вас вийде дещо скоротити період очікування. Проте, спроби можуть виявитися марними, якщо у кого-небудь із партнерів або навіть у обох з них є які-небудь проблеми у статевій сфері. Тому рекомендується перед плануванням вагітності кожній парі пройти медичне обстеження. Також з першого-другого разу може не вийти з фізіологічних причин - просто навіть у відносно здорових жінок не кожен місяць відбувається овуляція.

До речі, щодо овуляції. Буде дуже корисно знати і використовувати й інші способи її визначення спільно з жіночим календарем. Наприклад, вимірювання базальної температури. По суті, її можна вимірювати не тільки в прямій кишці (найбільш відомий спосіб), але і в роті або в піхву. Але перший, самий відомий і поширений спосіб, є ще й самим достовірним. Починати вимірювання бажано з початку циклу, причому всі цифри обов'язково заносяться у графік. В день перед овуляцією температура падає на кілька градусів, потім спостерігається стрибок до 37 градусів і трохи вище. Як правило, дата збігається з тією, що показує жіночий календар зачаття. Однак, трапляються і похибки. Особливо, якщо у жінки не дуже регулярний менструальний цикл. Та й не всі вміють вимірювати БТ правильно. Адже перед вимірюванням рекомендується не менше 6 годин перебувати в нерухомому положенні, а тому, навіть в туалет вночі вставати небажано і крутитися. Але і заспокійливі засоби приймати не рекомендується. Так що, тут потрібна вправність.

Тим, хто любить комфорт і зручність можна порекомендувати придбати спеціальні тести для визначення сприятливих днів для статевих відносин. В ті дати, жіночий календар онлайн які виділив зеленим і помаранчевими кольорами, вранці (а бажано ще й вечорами) робіть тести. Вони дуже схожі з тими, що на вагітність, тільки реакція відбувається на вміст в сечі жінки іншого гормону. Цей тест досить надійний, але коштує дорожче, ніж тест-смужка на вагітність, і тести, швидше за все, доведеться робити кілька днів поспіль. А тому, більшість жінок зупиняється на варіанті з базальною температурою.

Деякі жінки застосовують жіночий календар зачаття з протилежними цілями - уникнути вагітності. Проте, лікарі не рекомендують проводити такі експерименти над своїм організмом. Повірте, потенційну шкоду від тих же протизаплідних таблеток для жінки, яка не має до їх прийому протипоказань, значно нижче, ніж шкода від абортів. А тому, жіночий календар можна використовувати лише в якості додаткового методу оберігання від небажаної вагітності. Приміром, дуже зручно ним користуватися при запобіганні не надто надійними контрацептивами, але коли інших підходящих варіантів немає. Приміром, сперміциди - протизаплідні свічки, тампони, вагінальні таблетки. Їх ефективність навіть при правильному застосуванні не вище 80 відсотків. Але для «безпечного» дня, і цих 80 відсотків вистачить, а в серединці ж циклу краще утриматися від статевих відносин у такому випадку.

Часто під час вагітності виникає необхідність визначення точної дати зачаття. Наприклад, це буває необхідно при підозрі на завмерлу вагітність. Адже буває так, що овуляція відбувається ближче до кінця циклу, поза звичних днів може відбутися зачаття і у дам з дуже тривалим мен. циклом, відповідно й реальний термін вагітності виходить дещо менше акушерського - встановленого гінекологом з першого дня останньої менструації (за основу береться середній 28-денний проміжок між менструаціями). Матка дещо меншого розміру, ніж повинна бути на даному акушерському термін, може викликати побоювання. Ось тут і допоможе розрахований заздалегідь жіночий календар зачаття. Якщо жінка правильно вказала там середню тривалість свого МЦ, то й дати овуляції і небезпечних днів можуть зміститися. Приблизну дату пологів можна також обчислити за допомогою програмки. До дати ймовірного зачаття необхідно додати 280 діб та отримаєте результат!

Випробувати в дії наш жіночий календар онлайн безкоштовно ви можете прямо зараз!

Вкажіть перший день останньої менструації:

Кількість: Місяць: Рік:

Тривалість менструального циклу: днів


Скільки розраховувати: циклівКористувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua