← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Знаки Зодіаку

версія для друку

ЗНАКИ
ЗОДІАКУ


знак зодіаку Овен
знак зодіаку Телець
знак зодіаку Близнята
знак зодіаку Рак
знак зодіаку Лев
знак зодіаку Діва
знак зодіаку Терези
знак зодіаку Скорпіон
знак зодіаку Стрілець
знак зодіаку Козеріг
знак зодіаку Водолій
знак зодіаку Риби

Характеристика Знаків Зодіаку

знаки зодіакуЯк по-справжньому дізнатися вашого коханця, чоловіка, дружину, і вас самих з допомогою астрології?

Тільки повна карта зоряного неба в момент вашого народження може дати вам повний опис вашого характеру. З іншого боку не вірте поширеним висловлювань, що це лише набір фраз, які підходять до пояснення характеру будь-якої людини. Це абсолютно невірно. Характери описуються компетентними професіоналами і засновані на точних математичних розрахунках руху Сонця і планет. І вони дають загальний опис характеру. Але оскільки невідомо розташування всіх 8 планет у момент вашого народження, можуть бути, звичайно, і відхилення в описі вашого характеру. Тим не менше, ці описи можуть представити інтерес, якщо зробити знижку на деякі неточності. Знак Зодіаку, під яким ви народилися, найсильніший з усіх зоряних тел. Він так сильно забарвлює вашу особу, що можна дати дивно точну картину індивідуальності характеру.

Електромагнітні коливання, які виходять від цього знаку Зодіаку, продовжують впливати на людину протягом всього його життя. Аналіз знаків Зодіаку дає характеристику з точністю до 80 відсотків. По-моєму, це краще, ніж не мати ніяких знань про цікавить вас людині. Звичайно, відсутність 10-20 відсотків можуть виявитися дуже важливими, але якщо ви знаєте потрібний вам знак Зодіаку, ви будете трохи краще інформовані, ніж ті, які нічого про нього не знають.

Що ж таке знак Зодіаку? Це частина Зодіаку, на якому знаходилося Сонце в момент вашого народження. Потрібно знати, що якщо ви народилися в перший або останній день періоду Зодіаку, то вам необхідно знати точний час вашого народження, широту і довготу місця народження, щоб судити, перейшло вже Сонце в іншу частину Зодіаку.

Знання знаків Зодіаку може вас зробити більш терпимими по відношенню один до одного. Коли ви зрозумієте, наскільки глибоко закладені деякі риси в людині, ви будете з великим розумінням і співчуттям ставитися до нього. Починайте вивчати знаки Зодіаку, але користуйтеся ними з обережністю, застосовуючи до людей. При цьому ви відчуєте, що ваше ставлення до них зовсім зміниться, коли ви почнете розуміти їх справжню натуру, а люди почнуть дивуватися, як добре ви їх знаєте. По суті розуміння знаків Зодіаку можуть буквально змінити ваше життя. Ви встали на шлях кращого розуміння людей, хіба це не чудово!

Лінда Гудменна головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua